by Çağrı Taşkın Çağrı Taşkın Yorum yapılmamış

Mai Asansör üretimini yapmış olduğu birçok panoda Invertek Elevator serisini tercih ediyor.

Invertek Optidrive Elevator serisi ürünler, asansör sektörü için özel olarak üretilen kompakt ve küçük boyutları ile montaj ve kullanım kolaylığını bir arada sunmaktadır. Ayrıca opsiyonel artımsal enkoder ve endat / sincos modülleri ile asansör sektöründe kullanılan tüm motorlara uyumluluk sağlar.

Invertek Elevator serisinin tercih edilmesi basit, kompakt ve hızlı montaj sağlama olanaklarıdır. Ayarlanabilen giriş yapısı ve binary mantığı ile asansör sistemlerinde kullanılan tüm kontrol kartları ile tam uyumlu çalışması önemli tercih sebeplerinden olmuştur. Asansör uygulamalarına yönelik; Kalkış, duruş ve kurtarma için birbirinden bağımsız 3 adet kazanç ayarı bulunmaktadır. UPS ile otomatik kat kurtarma ve son taşıma akımlarını hafızada tutarak kurtarma esnasında en doğru yöne kurtarma özellikleri ile sorunsuz çözümler sunmaktadır.

Optidrive Elevator serisi, Özel olarak geliştirilen motor ve fren kontrol algoritması ince ayar yapmanızı sağlarken, EN-81 fren izleme standartı ile asansör uygulamalarında kurtarma modu gibi zorunluluk haline gelen gereksinimleri karşılar, Safe Torque Off, Kısa kat operasyonu, A3 standartlarına uyum, avrupa standartlarını karşılayan SIL 3 desteği, auto-tune özelliği, 5 adet bağımsız s-rampası, duruş anında tork azaltarak sarsıntılı durşu engelleme, motor çıkış kontrolü vb. özellikleri ile her türlü koşulda maksimum sürüş konforu sağlar.

Invertek Elevator serisi asansör uygulamaları ve kullanıcıları için yaratıcı ve etkin çözümler sunmaktadır. İmalat ve montaj aşamasına, montajdan bakım aşamasına kadar her adımda maksimum kullanım kolaylığı ve fayda sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir