by Çağrı Taşkın Çağrı Taşkın Yorum yapılmamış

Invertek Elevator Serisi sorunsuz, güvenilir, esnek  ve sessiz çalışmanın yanı sıra kompakt boyutları ile,  asansör sistemlerinde tercih edilmektedir. Ayrıca opsiyonel artımsal enkoder ve endat / sincos modülleri ile asansör sektöründe kullanılan tüm motorlara uyumluluk sağlar. Binary mantığı ile uygulanan 8 adet hız ayarı ile yüksek hız ve konfor için hassas doğrudan kata erişim olanağı sağlar.

Löher

Asansörler için sürücü tasarımındaki deneyimi ile Invertek Optidrive , en uygun olan asansör performansı sağlamak üzere tasarlanan Elevator serisi AC Sürücüsünü geliştirmiştir. Elevator serisi, asansör uygulamaları için özel olarak programlandırılmıştır. Açık ve Kapalı çevrimde sunabildiği vektör kontrol özelliği sayesinde yüksek kaliteli, düşük gürültülü, sarsıntısız çalışma sağlanır. Sessiz motor çalışması için 32 kHz değerine kadar  yüksek anahtarlama frekansı sağlayabilir. Bu da bina uygulamalarında sessiz motor kontrolü ile sürüş konforu sunmaktadır.

Optidrive Elevator serisi, Özel olarak geliştirilen motor ve fren kontrol algoritması ince ayar yapmanızı sağlarken, asansör uygulamalarında kurtarma modu gibi zorunluluk haline gelen gereksinimleri karşılar, Safe Torque Off, Kısa kat operasyonu, A3 standartlarına uyum, avrupa standartlarını karşılayan SIL 3 desteği,  auto-tune özelliği, 5 adet bağımsız s-rampası vb. özellikleri ile her türlü koşulda maksimum sürüş konforu sağlar.

Invertek Elevator serisi asansör uygulamaları ve kullanıcıları için yaratıcı ve etkin çözümler sunmaktadır. İmalat ve montaj aşamasına, montajdan bakım aşamasına kadar her adımda maksimum  kullanım kolaylığı ve fayda sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir