machine-wash-down

Zorlu ortamlarda güvenilir motor kontrolü

Ekstra rahatlık ve kullanım kolaylığı için, Invertek sürücüler kompakt ve sağlam olması için IP55 & IP66 koruma sınıflarında üretilmektedir. Koruma standartı ile ıslak ve tozlu ortamlarda motor kontrolü için güvenilir bir çözüm sağlar.

IP66 Sürücüler

IP66 Koruma Sınıfına Sahip Sürücüler

Yüksek basınçlı su jetleri

ABS kasa ve korozyona dayanıklı soğutucusu ile güçlü su jeti yıkama uygulamarında tam güvenlik sağlar.

Dahili kontrol anahtarları

Dahili kontrol anahtarlı modellerde, hız kontrolü için bir potansiyometre, emniyet kilidi olan güç kontaktörü, start/stop ve ileri/geri anahtarları bulunmaktadır.

Toz geçirmez tasarım

Tozlu ortamlarda tam dayanıklılık sağlayarak doğrudan açık alana montajı yapılabilir. İşçilik, pano ve kablolama maliyetlerini azaltacağınız gibi zaman kayıplarının da önüne geçeceksiniz.

Güvenli ve kullanımı kolay

Basit programlama yapısını 3 buton ile ayarlamanız mümkün. Kilitlenebilir güç düğmesi seçeneği sayesinde bakım sırasında tamamen güvenilir bir ortam sağlayabilirsiniz.

IP55 Sürücüler

IP55 Koruma Sınıfına Sahip Sürücüler

Azaltılmış kablo maliyetleri

IP55 koruma sınıfı sürücüler su sıçramaları gibi düşük su uygulamalarına karşı dayanıklıdır. Pano dışında kullanabileceğiniz bu sınıf kablolama maliyetlerinizi düşürür.

Panolarınızı değiştirin

Ek kontrol panosu ihtiyacını ortadan kaldırarak para ve yerden tasarruf edin.

Güvenli ve kullanımı kolay

IP55 sınıfı sürücüler ergonomik ve güvenli yapısı sayesinde erişilebilir ve kolay kullanımı sahiptirler.

Azaltılmış karmaşıklık

IP55 sınıfı sürücüler motorlara yakın montaj edilebilmesi kablolama ve kurulumu kolaylaştırır, ekipmanları daha kolay hareket ettirilebilir ve gerekirse kolayca yer değiştirebilirsiniz.

IP20 Sürücüler