by Ömer Faruk Bal Ömer Faruk Bal Yorum yapılmamış

VFD kurulumu ve denetimi için yeni mobil ve temassız Endüstri 4.0 çözümü

Invertek, yeni Optitools Mobil ile sürücü devreye alma ve izleme uygulaması, en son mobil, bulut tabanlı ve temassız teknolojilerin tümünden yararlanan yeni Optistick Smart’ı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
Optitools Mobil, daha önce bir çoğunuzun kullandığı Optitools Studio PC sürümünde mevcut olan sürücü başlatma, programlama ve parametre yedekleme özelliklerini sunan Android – IOS akıllı telefon ve tabletler için bir uygulamadır.
Uygulama ile parametre düzenlemesi, parametre saklama ve bulut tabanlı yedeklemelerin yanı sıra sürücünün gerçek zamanlı izlenmesine olanak tanır ve Optidrive sürücülerinin tümünde sorunsuz bir şekilde çalışır.

Optistool Smart  yeni nesil parametre kopyalama aracı, Optitools Mobil’in faydalarından yararlanmak ve herhangi bir Optidrive  sürücüsü ile esnek iletişim sağlamak için sunulmuştur.

Optistrive Smart, sürücüye bağlanarak Bluetooth özelliği kazandırmak için kullanılır. En yeni Bluetooth teknolojisine sahip olan Optistick Smart, sürücünün doğrudan mobil, dizüstü veya Bluetooth özellikli bilgisayarlardan kablosuz gerçek zamanlı olarak izlenmesini sağlar.
Optistick Smart ayrıca, temassız teknolojinin kolaylığını sağlayan Near Field Communication (NFC) aracılığıyla kablosuz iletişimi genişletir. Bu, parametre yüklemeyi veya Optistick Smart cihazına, NFC özellikli cep telefonunuza veya dizüstü bilgisayarınıza çok yakın bir yere yerleştirerek yüklemenizi sağlar, böylece sürücüye enerji vermeye gerek kalmaz, kurulum zamanı kısalır ve parametrelerin hızlı, doğru kopyalanmasına olanak tanır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir