• Abdurrahmangazi Mh. Alparslan Cd. Saray İş Merkezi No: 11 Sancaktepe, İstanbul
  • +90 216 417 4747

IDT Otomasyon Mühendislik Ltd. Şti. sektörden gelen ve profesyonel mühendis kadrosu ile motor hız kontrol sistemleri ile endüstriyel otomasyon sektörüne ürün ve mühendislik hizmetleri sunmak için 2012 yılında kurulmuştur. Sunmuş olduğumuz ürün ve mühendislik hizmetlerinin daimi olduğu bilinci ile ürünlerimiz ile ilgili tamir ve bakım hizmetleri ile sektöre destek veriyoruz.

IDT Otomasyon bünyesinde dünyanın önde gelen hız kontrol cihazını barındırmaktadır. Bu marka AC Motor kontrol çözümlerinde İngiliz menşeili Invertek markasıdır.

Invertek 1998 yılında kurulmuş olup, 80 farklı ülkede servis ve distribitörlük ağı ile dünya çapında endüstriyel ve enerji tasarrufu uygulamalarında faaliyet göstermektedir. Üretilen ürünlerin tamamı İngiltere merkezde ISO 9001 : 2000, ISO 14001 kalite standartlarına uygun üretilmekte ve çevre yönetim sistemi (EMS), CE, UL, CTick uluslar arası tasarım standartlarını karşılamaktadır.

Invertek Drives çok çeşitli sektörlerde kullanım alanına sahiptir. Bunlar;

HVAC(Pompa, Fan, İklimlendirme Kompresör), Marine, Brülör, Asansör, Vinç, Spindle Motor Kontrolü, Tek Faz Motor Kontrolü uygulamaları için özel parametreli sürücüler ile birlikte, Makina İmalatı, Konveyör Sistemleri v.b. genel otomasyon uygulamaları için özel sürücü sistemleridir.

IDT Otomasyon her zaman sektöre özel uygulamalarda kendini geliştirmiş ve sektörel çözümler sunabilmektedir.

Top