energy-saving-feature-bgEnerji Tasarrufunda Hedefler

Bireyler olarak hepimiz ışıkları kapatarak veya ısıtma için yalıtımlar ile enerji kullanımı ve CO2 emisyonlarını azaltmaya yardımcı olabiliriz. Ancak bu dünya genelinde çok küçük bir pastayı temsil etmektedir.

Enerji tasarrufunun büyük kısmı sanayi “Fabrikalar” ve Ticaret binalarında “ AVM, İş Merkezi, Hastahane v.b” enerjinin doğru kullanılması ve gerekli önlemlerin alınması ile yapılmalıdır.

Tüm dünyada, hükümetler enerji tasarrufu hedeflerini belirlemişler ve yerine getirilmesini sağlamak için yasalar ve yönetmelikler oluşturmaktadırlar.

Enerji Verimli Motor Kontrolü

Invertek sürücüler enerji tüketimini azaltmak için yaptığı öncülük ve önemli ölçüde yenilikçi yapısıyla, enerji faturalarını azaltmak için kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Optidrive dünya çapında endüstriyel ve ticari uygulamalar geniş bir yelpazede elektrik motorlarının kaliteli enerji verimliliğinin kontrolünü sağlar.

Optidrive serisi sürücüler enerji tasarrufu ve gelişmiş kontrol sağlayarak, her uygulamanın tam ihtiyaçlarına karşılamaktadır.

Optidrive Enerji Optimizasyonu Özellikleri

Optidrive akıllı yapısı ile maksimum verimlilikte çalışmayı sağlamak için fan veya pompa uygulamalarında gelişmiş bir optimizasyon fonksiyonu sunar. Optidrive serisi sürücüler enerji tüketimi net bir şekilde görüntülenmesini ve tasarruf hesaplayarak dahili enerji metre ile enerji kullanımını izleyebilirsiniz.

Anında Güç Tasarrufu