Genel Endüstri

Invertek Optidrive P2 ve Optidrive E3 serisi ile genel endüstri uygulamalarında yüksek başlangıç torku ve mükemmel hız ayarı ile maksimum verimlilik ve performans sunar. Benzersiz yapısı ile IE2, IE3 ve IE4 sınıfındaki AC motor, PM(permanent magnet) motor, BLDC(fırçasız DC motor) ve SYNRM(senkron relüktans motor) tipleri için sensörlü ve sensörsüz vektör kontrolü ile çok farklı motor çeşitlerinin kullanılmasını sağlar.

Dahili EMC filtresi, frenleme ünitesi ve CANOpen / ModBus haberleşme arabirimleri ile bir çok makine ve genel endüstri uygulamalarına tam uyum sağlar, kurulum için maliyet ve zaman tasarrufu ile avantaj yaratır.

Genel Endüstri

Invertek Optidrive P2 ve Optidrive E3 serisi kolay kullanımı ve parametre yapısı, sıfır hızda %200 torka kadar tüm yükleme koşulları altında güvenilir bir kalkış ve kesin hız kontrolü ile makine, konveyör, madencilik, çözme sarma, tel çekme, üretim tesisleri, kalıp makineleri, ekstruder, kırıcılar, ambalaj makineleri,  şişeleme ve dolum, petro kimya, demir/ çelik, çimento, proses otomasyonu, soğutma dolapları, mermer makinaları gibi bir çok sektöre çözüm üretebilen sürücülerdir.

İlgili ürün sayfaları