Brülör

Invertek Optidrive Eco serisi ile ilaç sanayi, araç üretimi, kimyasal proses, tekstil makineleri petro kimya, boyama kabinleri vb. uygulamalarda kullanılan Brülör kontrol sistemlerinde önemli maliyet tasarrufu sağlar, arıza oranını azaltır ve performans iyileştirmeleri sunar. Vanalar, ya da diğer akış kontrol yöntemlerini ve hava akımını kontrol etmek için enerjiyi en verimli yöntem ile kullanır.

Geleneksel brülörler sistemleri kontrol için mekanik yöntemleri kullanır. Bu sistemler efektif olmayan hava / yakıt kullanımına ve dolayısı ile ekstra enerji harcamaya neden olabilir, zamanla mekanik aşınmalardan dolayı bakım maliyetleri artabilir.

Brülör

Invertek Optidrive Eco serisi, genel olarak taze hava vantilatör motoruna bağlanan Invertek Optidrive Eco ihtiyaca göre gelen kontrol sinyali ile uygulama frekansının dolayısı ile motor devrinin değiştirilmesini sağlar. Bu sayede, brülöre giden hava miktarını hassas ayarlama imkanı verir, düşük bakım maliyetleri ve maksimum seviyede elektrik enerjisinden de tasarruf elde edilmesini sağlar.

İlgili ürün sayfaları