Asansör

Invertek Optidrive P2 Elevator serisi ürünler, asansör sektörü için özel olarak üretilen kompakt ve küçük boyutları ile montaj ve kullanım kolaylığının yanı sıra opsiyonel artımsal(incremental) enkoder ve açısal mutlak(absolute) enkoder modülleri ile asansör sektöründe kullanılan tüm motorlara uyumluluk sağlar. Ayarlanabilen giriş yapısı ve binary mantığı ile asansör sistemlerinde kullanılan tüm kontrol kartları ile tam uyumlu çalışır. Asansör uygulamalarına yönelik;  Kalkış, duruş ve kurtarma için birbirinden bağımsız 3 adet kazanç ayarı, UPS ile otomatik kat kurtarma ve kolay yöne kurtarma, kısa kat operasyonu, A3 standartlarına uyum, avrupa standartlarını karşılayan SIL 3 desteği,  8 adet hız ayarı, auto-tune özelliği, 5 adet bağımsız s-rampası vb. özellikleri ile her türlü koşulda maksimum sürüş konforu sağlar.

Asansör sürücüsü ihtiyaçlarınız için sorunsuz, güvenilir ve konforlu bir seyahat için tasarlanan 2. nesil Optidrive P2 Elevator serisi, tüm asansör uygulamalarında kullanılabilir.

Asansör

Invertek Optidrive P2 Elevator serisi,  binary mantığında kullanılan 8 adet hız ayarı sayesinde yüksek hızlarda çalışabilmektedir. Bunun dışında üzerinde dahili olarak bulanan CANOpen ve ModBus haberleşme birimleri ile asansör otomasyonuna tam uyum sağlar ve uyumlu kontrol kartları ile Direk Duruş özelliğini destekler. Üzerinde yer alan dahili PLC sayesinde spesifik uygulamalara esnek çözümler sunar.

İlgili ürün sayfaları