by Çağrı Taşkın Çağrı Taşkın Yorum yapılmamış

Artemis Lift üretimini yapmış olduğu birçok panoda Invertek Elevator serisini tercih ediyor.

Invertek Optidrive Elevator serisi ürünler, asansör sektörü için özel olarak üretilen kompakt ve küçük boyutları ile montaj ve kullanım kolaylığını bir arada sunmaktadır. Ayrıca opsiyonel artımsal enkoder ve endat / sincos modülleri ile asansör sektöründe kullanılan tüm motorlara uyumluluk sağlar.

Invertek Elevator serisinin tercih edilmesindeki ana sebep basit, kompakt ve hızlı montaj sağlama olanaklarıydı. Ayarlanabilen giriş yapısı ve binary mantığı ile asansör sistemlerinde kullanılan tüm kontrol kartları ile tam uyumlu çalışması önemli tercih sebeplerinden olmuştur. Asansör uygulamalarına yönelik;  Kalkış, duruş ve kurtarma için birbirinden bağımsız 3 adet kazanç ayarı bulunmaktadır. UPS ile otomatik kat kurtarma ve kolay yöne kurtarma özellikleri ile sorunsuz çözümler sunmaktadır.

Invertek Optidrive Elevator serisi; Kısa kat operasyonu, A3 standartlarına uyum, avrupa standartlarını karşılayan SIL 3 desteği,  auto-tune özelliği, 5 adet bağımsız s-rampası vb. özellikleri ile her türlü koşulda maksimum sürüş konforu sağlar. Binary mantığı ile uygulanan 8 adet hız ayarı ile yüksek hızlarda çalışabilmektedir.

Yüksek konfor asansör kurulumunda gerekli tüm uygulamalar için hayati önem taşımaktadır. Optidrive Elevator tüm koşullarda maksimum sürüş konforu sağlamak için kanıtlanmış yüksek performanslı motor kontrol teknolojisini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir